Televizyon yayın akışları, gün içerisinde beşerler tarafından en çok araştırılan mevzular ortasında yer alıyor.
Medya gündemini yakından takip edenler, televizyon kanallarında hangi dizi, sinema ve müsabaka programlarının olduğunu merak ediyor.
Televizyon karşısında vakit geçirmeyi sevenler ve bekledikleri üretimleri kaçırmak istemeyen izleyiciler, ‘’Bugün hangi kanalda ne var?’’ sorusuna karşılık arıyor.
Yaz ayları yaklaştıkça dönem finali yahut final yapan diziler, yayın akışlarını değiştirirken yeni imaller da yerini alıyor.
2 Haziran 2022 Perşembe TV yayın akışında sevilen dizilerin yanı sıra Survivor All Star da yeni kısmıyla yer alıyor.
Mahkum dizisi ise bu akşam ekranlara gelecek 24. kısmıyla dönem finali yapıyor.
Pekala, bugün televizyonda neler var? Bu akşam hangi dizi ve sinemalar yayınlanacak? İşte 2 Haziran 2022 Perşembe ATV, Kanal D, Star TV, Fox TV, TRT1, Show TV, TV8 yayın akışı…
2 Haziran 2022 Perşembe TV yayın akışı
ATV yayın akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge anllı İle Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Zahide Yetiş ile Mutfak Mazeret
16:00 Esra Erol’da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Bir Vakitler Çukurova
00:20 Nihat Hatipoğlu ile Dosta Hakikat
Kanal D yayın akışı
07:00 Sihirli Annem
09:00 Neler Oluyor Hayatta?
11:00 Yaprak Dökümü
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk-ı Memnu
18:45 Kanal D Ana Haber
20:00 Camdaki Kız
00:15 Seversin
Star TV yayın akışı
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde
16:00 Hoş Köylü
18:45 Star Haber
20:00 Güç Mevt 3
22:30 Güç Mevt 3
Fox TV yayın akışı
08:00 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
10:45 İktisat Ortası
11:00 Çağla ile Yeni Bir Gün
13:00 En Hamarat Benim
16:00 Fulya ile Umudun Olsun
17:00 Uygunluk
19:00 FOX Ana Haber
20:00 Mahkum
00:00 Yeterlilik
TRT 1 yayın akışı
05:38 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05:40 Elimi Bırakma
08:45 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:00 Alişan İle Hayata Gülümse (Canlı)
12:45 Türkiye’nin Mutfağı
15:15 Kara Tahta (Altyazılı)
16:40 Seksenler
19:00 Ana Haber (Canlı)
19:55 İddiaların Tersine
20:00 Yabancı Sinema “Charlie’nin Çikolata Fabrikası”
22:30 Yabancı Sinema “Kimliksiz” (Altyazılı)
00:45 Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı (Altyazılı)
03:10 Yabancı Sinema “Kimliksiz” (Altyazılı)
04:55 Şehrime Beğenilen Geldiniz
Show TV yayın akışı
06:00 Gelin Meskeni
08:15 Bu Sabah
10:30 Şef Kapımda
12:10 Gelin Meskeni
15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme
18:45 Show Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show
00:15 Aziz
TV8 yayın akışı
08:30 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa
11:15 Annenin Sırrıdır Çocuk
14:45 Canım Annem
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 Survivor All Star
00:15 Survivor Ekstra